Biały koronkowy stanik / bralet / top / koronka / paski ozdobne

Przepiękny i bardzo wygodny stanik - świetnie wygląda pod luźnymi sweterkami, bluzkami z głębszym dekoltem, widziałam też, że dziewczyny noszą pod nim stanik i noszą jako bralet :)
Mam już identyczny czarny - kupiony z innej aukcji, ten jednak wypada na większy, nie wiem czy to zależy od partii czy po prostu białe są większe, loteria :D
Rozmiar S ma dokładnie 65 cm w obwodzie ( po rozpięciu ) ja mam pod biustem więcej niż 75 cm i jest ok, delikatnie się rozciąga. Miseczka max. małe C.
Ramiączka są regulowane, stanik jest z tyłu rozpinany, łatwo można go zwęzić.
Koronka jest dobrej jakości, prany już kilkadziesiąt razy nie żółknie - prany ręcznie :) nie gryzie i pięknie się układa.

Inne produkty z tego katalogu

Chciałbyś zacząć kupować sprawdzone i polecane przedmioty z Alixpress? Szukasz inspiracji? Aliside to pierwszy tego typu serwis! Za pomocą jednego kliknięcia dołącz do społeczności Aliside i odkryj zalety kupowania z Chin online! Serwis umożliwi Ci kupowanie przedmiotów bezpośrednio od zaufanych chińskich sprzedawców. System ocen i komentarzy pozwoli Ci na kupowanie tylko sprzawdzonych przedmiotów.

Follow Us

Copyright © Aliside.com. All Rights Reserved. Created by Michał W.