Bielizna wyszczuplająca / modelująca / body ??

Zamówione 11 listopada.... miało dojść do sylwestra... myślałam, że dzięki temu wcisnę się w kieckę.... a przyszło tydzień po i .... blada ! ??
Body jest na prawdę super wykonane, nie spodziewałam się za taką cenę ! Zamówiłam po pozytywnej recenzji gdzie autorka pisała, żeby brać nawet dwa rozmiary mniejsze niż się nosi i niestety.... wzięłam XS ( hahahaha?? ) i S-kę dla pewności, noszę aktualnie M i nie wcisnęłam się w żadne ?? XS i S różnią się od siebie tylko długością, S-ka jest dłuższa o jakieś 1,5 cm i będzie dobre dla kogoś kto faktycznie nosi S-kę, u mnie nie przeszło ani górą ani dołem - może na siłę by się udało ale myślę, że musiałabym później wzywać pomoc aby to ze mnie zdjąć ??
Tak jak pisałam, materiał pierwsza klasa, mało elastyczny, ładny wzorek, ramiączka są szerokie i regulowane a same body jest rozpinane w kroku - dziwne ma te zapięcie ale dobrze, że je ma.
Gdybym potrzebowała na pewno zamówiłabym większe ale planuję schudnąć ( ?? ) więc na razie nie potrzebuje ;) ale zakup jak najbardziej godny polecenia

Inne produkty z tego katalogu

Chciałbyś zacząć kupować sprawdzone i polecane przedmioty z Alixpress? Szukasz inspiracji? Aliside to pierwszy tego typu serwis! Za pomocą jednego kliknięcia dołącz do społeczności Aliside i odkryj zalety kupowania z Chin online! Serwis umożliwi Ci kupowanie przedmiotów bezpośrednio od zaufanych chińskich sprzedawców. System ocen i komentarzy pozwoli Ci na kupowanie tylko sprzawdzonych przedmiotów.

Follow Us

Copyright © Aliside.com. All Rights Reserved. Created by Michał W.