✅Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Airdots Pro 2 (Mi Air 2 TWS)

🔥 🔥 🔥N A J L E P S Z E S Ł U C H A W K I X I A O M I🔥 🔥 🔥
✅Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Airdots Pro 2 (Mi Air 2 TWS)
Według mnie najlepsze na rynku słuchawki po Airpodsach
Xiaomi Air 2 Pro TWS są to pierwsze całkowicie bezprzewodowe słuchawki douszne w ofercie Xiaomi. Oczywiście widzieliśmy już Xiaomi AirDots lub AirDots Pro, ale były to dokanałówki. Nowość chińskiego producenta łączy się z urządzeniami dzięki Bluetooth 5.0 i wspiera praktycznie bezstratny kodek LHDC. Za dźwięk odpowiadają przetworniki o średnicy 14,2 mm, a sterowanie odbywa się za pomocą dotykowych paneli.
Oczywiście nie zabrakło także mikrofonów wykorzystywanych zarówno do rozmów jak i do komunikacji z asystentem głosowym. Same słuchawki są w stanie działać na jednym ładowaniu przez 4 godziny, a pokrowiec, który pełni także rolę banku energii wydłuża czas ten do 14 godzin. Jeśli korzystacie z smartfonów z MIUI to połączenie z Xiaomi Air 2 TWS nastąpi praktycznie automatycznie. Działa oczywiście również z innymi telefonami Android i iOS.
● Czasy : ładowanie : 1h, czuwanie : 14 dni, rozmowy i muzyka : do 4h, czas odtwarzania z ładowarką : do 14h
Ładowanie : kabel USB-C

✅wysyłka do PL : darmowa
✅ Kup Teraz : 54,88$ (SUPER DEAL)
▶️

Inne produkty z tego katalogu

Chciałbyś zacząć kupować sprawdzone i polecane przedmioty z Alixpress? Szukasz inspiracji? Aliside to pierwszy tego typu serwis! Za pomocą jednego kliknięcia dołącz do społeczności Aliside i odkryj zalety kupowania z Chin online! Serwis umożliwi Ci kupowanie przedmiotów bezpośrednio od zaufanych chińskich sprzedawców. System ocen i komentarzy pozwoli Ci na kupowanie tylko sprzawdzonych przedmiotów.

Follow Us

Copyright © Aliside.com. All Rights Reserved. Created by Michał W.