BLUZA VANS

!!! HASŁO DO SPRZEDAWCY WILK9911 !!!

Pamiętaj, jeśli otrzymałeś towar to wejdź na aliexpress i zaznacz ze otrzymałeś towar, dzięki! Aukcja ukryta jest stworzona specjalnie pod ten przedmiot. Sprzedawca wie co ma wysłać. Nie wolno pisać do sprzedawców żadnych wiadomości, które dotyczyłyby marki produktu. Nie wystawiamy feedbacków! (absolutnie zabronione jest wstawianie w nie jakichkolwiek zdjęć lub nazw marki produktów)

ODPOWIEDZI CO DO ZAMAWIANIA:

Aby sprawdzić CZY JEST AKTUALNE - przy zamówieniu ukrytych aukcji uważnie sprawdzaj zgodność między oznakowaniem a fotografiami. Kody na naszych fotkach (aliside) powinny zgadzać się z wariantami wyboru na zdjęciach ze strony (aliexpress). Czasami trzeba najechać kursorem na kolor i pojawi się kod (na aliexpress) jeżeli nic się nie zgadza to znaczy ze aukcja nie jest już aktualna, sprzedawcy po jakimś czasie mogą zamieniać towary.

CENA PRODUKTU -Kliknij "idź do produktu" tam wyświetli się cena.

GDZIE WPISAĆ HASŁO? - Przy zamówieniu można zostawić wiadomość do sprzedawcy. Jeśli chcemy aby przyszedł nam produkt z ukrytej aukcji należy tam wpisać hasło które jest podane na aliside zawsze na samej górze :). Jeśli hasła nie ma, to znaczy że nie trzeba nic wpisywać.

Jeżeli nadal nie jesteś czegoś pewien lub masz inne pytanie to napisz mi wiadomość a ja ci odpowiem :)

Inne produkty z tego katalogu

Chciałbyś zacząć kupować sprawdzone i polecane przedmioty z Alixpress? Szukasz inspiracji? Aliside to pierwszy tego typu serwis! Za pomocą jednego kliknięcia dołącz do społeczności Aliside i odkryj zalety kupowania z Chin online! Serwis umożliwi Ci kupowanie przedmiotów bezpośrednio od zaufanych chińskich sprzedawców. System ocen i komentarzy pozwoli Ci na kupowanie tylko sprzawdzonych przedmiotów.

Follow Us

Copyright © Aliside.com. All Rights Reserved. Created by Michał W.