Aliside.com nowy serwis dla miłośników Aliexpress! KONKURS

  • 30.06.2018
  • by admin

Aliside.com nowy serwis dla miłośników Aliexpress! KONKURS

Mamy dla Was świetną informację! Po kilkunastu tygodniach ciężkiej pracy stworzyliśmy serwis dla wszystkich miłośników Aliexpress! Na stronie znajdziecie katalogi najlepszych chińskich sprzedawców, Aliblogerów i innych aliholików, którzy chcą pochwalić się zakupionymi przedmiotami u chińskich przyjaciół! Jest to serwis tworzony przez użytkowników dla innych użytkowników!

Po co serwis skoro na Facebooku jest milion grup?


Właśnie z tego powodu! Serwis ma za cel skonsolidowanie grup, stron, blogów, katalogów, najlepszych sprzedawców i olbrzymiej ilości kupujących w jeden, przyjazny użytkownikowi serwis, gdzie każdym może tworzyć treści. Recenzje, ukryte aukcje, poradniki, znaleziska, cebuladeals. Wszystko w jednym miejscu!


Co obecnie znajdziecie na Aliside.com?


Już dziś zarejestrowanych jest kilkudziesięciu użytkowników, których znacie z recenzji w grupach na Facebooku! Do serwisu dołączyło także kilku sprzedawców! Utworzonych zostało już blisko 100 katalogów, w których znajduje się ponad 600 produktów, a to dopiero początek!Aliside.com- ROZDAJEMY NAGRODY!


Z okazji premiery serwisu Aliside.com rozdajemy nagrody, w tym nagrody gwarantowane! Co trzeba zrobić? To proste!


Zarejestruj się w serwisie Aliside.com i dodaj do serwisu przynajmiej 5 swoich recenzji. Każda powinna mieć min 500 znaków i min 3 zdjęcia. Profil powinien posiadać awatar i opis. Następnie wyślij e-mail na konkurs@aliside.com podając: link do Twojego profilu na Aliside, nagrodę, którą wybierasz i dane do wysyłki. Jest to konkurs z nagrodami gwarantowanymi, zatem jeśli spełnisz ww. warunki — otrzymasz nagrodę !


Nagrody do wyboru: 


Tutorial jak utworzyć konto i dodać recenzje:Chcesz pomóc w rozwoju społeczności Aliside.com?- NAGRODY!


Masz lekkie pióro, chciałbyś/chciałabyś pisać artykuły o Aliexpress na naszego bloga i zgarniać nagrody? Pomóż w rozwoju nowego serwisu społecznościowego dla fanów Aliexpress. Napisz do nas!


Masz pomysł na dodatkowe funkcje serwisu? Napisz do nas! Najciekawsze propozycje, które zostaną wprowadzone na stronie, zostaną nagrodzone!


Masz dobre relacje ze sprzedawcami z Aliexpress, zachęć ich to założenie konta, uzupełnienia profilu, dodania produktów na stronę i odbierz nagrodę. Serwis jest przyjazny mafrendom, gdyż posiada również chińską wersję językową! Poradnik w języku chińskim jak dodawać posty tutaj: http://aliside.com/blog/adding-product-tutorial/lang/cn


Serwis jest jeszcze w fazie testowej, więc jeśli pojawią się jakieś problemy z działaniem strony lub jej funkcjami to prosimy o kontakt: http://aliside.com/contact


Chciałbyś zacząć kupować sprawdzone i polecane przedmioty z Alixpress? Szukasz inspiracji? Aliside to pierwszy tego typu serwis! Za pomocą jednego kliknięcia dołącz do społeczności Aliside i odkryj zalety kupowania z Chin online! Serwis umożliwi Ci kupowanie przedmiotów bezpośrednio od zaufanych chińskich sprzedawców. System ocen i komentarzy pozwoli Ci na kupowanie tylko sprzawdzonych przedmiotów.

Follow Us

Copyright © Aliside.com. All Rights Reserved. Created by Michał W.