KABLE DO SMARTFONÓW ZA 1$! OFERTA DNIA!

  • 15.05.2019
  • by admin

KABLE DO SMARTFONÓW ZA 1$! OFERTA DNIA!


Super oferta od naszego sprawdzonego sprzedawcy ?

Świetne wytrzymałe kable z ładowaniem 30% szybszym od fabrycznych!!!

TYLKO 0.99$ ❤

 
 


 


 

iPhone: ➡ http://bit.ly/2Vteh9g Jak wybrać kabel USB do smartfona?


Czasy, gdy telefon komórkowy służył jedynie do prowadzenia rozmów i wysyłania SMS-ów, bezpowrotnie minęły. Żyjąc w epoce smartfonów z dużym, kolorowym wyświetlaczem, komórki używamy w zasadzie niczym małego, przenośnego komputera. Ogrom możliwości i zaawansowanych funkcji oferowanych przez producentów sprzętu i twórców aplikacji mobilnych powoduje, że niemal każdy smartfon możemy skonfigurować tak, aby w pełni odpowiadał naszym indywidualnym potrzebom. Niestety, stare urządzenia miały jedną istotną przewagę nad nowymi – jedno ładowanie akumulatora wystarczało na kilka dni. Obecnie, bardzo często swoje komórki musimy ładować codziennie – zapotrzebowanie na energię w tych urządzeniach jest potężne. To z kolei negatywnie wpływa na żywotność akcesoriów, takich jak ładowarka do telefonu czy kabel USB.


 


Kiedy trzeba kupić nowy kabel?


Na szczęście, nie jesteśmy skazani wyłącznie na fabryczny osprzęt, który producent zawsze dodaje nam do zestawu z telefonem. Oryginalny przewód USB rzadko wytrzymuje cały okres eksploatacji smartfona. Z tego powodu, standardem stała się jego regularna wymiana dla zapewnienia pełnej sprawności układu ładowania i przesyłania danych pomiędzy smartfonem i komputerem.


Współczesne telefony różnią się wieloma parametrami. Jednym z nich jest też wymagane napięcie ładowania, przez co wiele modeli wymaga dedykowanej ładowarki. Podobnie jest z kablami USB. Na rynku znajdziemy szeroką ofertę tego rodzaju akcesoriów – mając do wyboru tysiące przewodów od różnych producentów, nietrudno jest dokonać niewłaściwego. Efektem takiego zakupu może być brak ładowania baterii czy możliwości przesłania danych z urządzenia na komputer.


 


Szeroki wybór przewodów na Aliexpress


Aby uniknąć problemów, warto wcześniej zapoznać się ze specyfikacją naszego urządzenia oraz robić zakupy u sprawdzonych dostawców. Kupując kable do telefonu z Aliexpress, możemy znaleźć przewód dokładnie taki, jakiego wymaga producent posiadanego przez nas modelu urządzenia. Jest to o tyle wygodne, że często nie mamy szczegółowej wiedzy na temat parametrów i właściwości sprzętu. Z pomocą przychodzą kategorie produktów. Posiadacze iPhone'ów potrzebować będą innego rodzaju okablowania niż właściciele telefonów z systemem Android. Niektóre urządzenia współpracują z kablami USB, inne wymagają standardu USB-C. Kupując na Aliexpress, zyskujemy pewność, że przewód będzie idealnie pasował do naszego. Wybór produktów jest ogromny i wcale nie trzeba martwić się o to, że zakupy z Chin dotrą do nas po kilku tygodniach.


 


Zakup kabla do telefonu – na co zwrócić szczególną uwagę?


Choć w serwisach sprzedażowych często spotkamy oferty kabli kompatybilnych z poszczególnymi modelami, warto wiedzieć, na jakie parametry zwracać uwagę przed zakupem. Poniżej znajduje się lista najważniejszych cech przewodu do ładowania lub transmisji danych z telefonu komórkowego:


   • długość kabla – przez złożeniem zamówienia, warto zastanowić się, jak długi przewód jest nam potrzebny. Większość producentów do swoich telefonów dodaje bardzo krótkie przewody – nierzadko krótsze niż 1 m. Bardzo często taki kabelek nie wystarcza nawet, by podłączone do sieci urządzenie położyć na biurku. Na Aliexpress znajdziemy produkty o długości 2, 3, a nawet 5 metrów. Taki rozmiar pozwala swobodnie korzystać z urządzenia w trakcie jego ładowania, zapewnia również bezpieczne przechowywanie smartfona na blacie, szafce czy łóżku;


  • rodzaj gniazda ładowania w telefonie – poszczególni producenci wyposażają swoje urządzenia w różne typy złączy, co wymusza zakup odpowiedniego kabla. Przykładowo, w produktach marki Apple stosowane jest złącze typu Lightning. Urządzenia z Androidem mogą być wyposażone w gniazda microUSB lub USB-C. Warto sprawdzić, jakie złącze zastosowano w naszym modelu, aby mieć pewność, że kupiony w Chinach produkt będzie do niego pasował;


  • prędkość przesyłania danych – a dokładniej przepustowość kabla. Masz wrażenie, że na niektórych przewodach telefon ładuje się szybciej, a na innych wolniej? Dokładnie tak jest. Od przepustowości okablowania zależy to, jak szybko będzie następował przesył danych lub ładowanie akumulatora. Szybkość przesyłu można zmierzyć za pomocą jednej z kilku aplikacji mobilnych.


 


Zakupy z Chin – dlaczego warto?


Jak widać, produkt produktowi nierówny. Powyższe cechy to tylko najważniejsze parametry przewodów, na jakie należy zwracać uwagę, kupując kable USB z Aliexpress. Warto uwzględnić fakt, że poszczególne akcesoria produkowane są przez różnych producentów, więc standardy i parametry tych samych urządzeń mogą różnić się od siebie. Niemniej jednak, warto zdecydować się na zakupy z Chin, ponieważ niektóre modele kabli do telefonów są trudno dostępne w Europie lub ich ceny czynią taki zakup nieopłacalnym. Jeśli przy wyborze przewodu zastosujesz się do naszych wskazówek, z pewnością dopasujesz idealny model do swojego smartfonu. Pamiętaj, że najtaniej kable USB kupisz, korzystając z promocji dostępnych u naszych partnerów – linki na początku artykułu!

Chciałbyś zacząć kupować sprawdzone i polecane przedmioty z Alixpress? Szukasz inspiracji? Aliside to pierwszy tego typu serwis! Za pomocą jednego kliknięcia dołącz do społeczności Aliside i odkryj zalety kupowania z Chin online! Serwis umożliwi Ci kupowanie przedmiotów bezpośrednio od zaufanych chińskich sprzedawców. System ocen i komentarzy pozwoli Ci na kupowanie tylko sprzawdzonych przedmiotów.

Follow Us

Copyright © Aliside.com. All Rights Reserved. Created by Michał W.