Śledzenie przesyłki - Aliexpres Sprawdź, gdzie jest Twoja paczka z Chin

  • 30.06.2018
  • by admin

Śledzenie przesyłki - Aliexpres Sprawdź, gdzie jest Twoja paczka z Chin

Po złożeniu zamówienia na Aliexpress, musisz uzbroić się w cierpliwość. Twoje zamówienie przyjdzie po ok. 28 dniach, a w niektórych przypadkach będziesz czekać nawet miesiąc. Dzięki możliwości śledzenia przesyłki możesz dowiedzieć się jednak, kiedy paczka z Chin do Ciebie trafi.

Paczka z Chin - czy każdą przesyłkę można śledzić


Żeby sprawdzić, gdzie jest Twoja paczka musisz znaleźć numer przesyłki. Niestety, nie wszystkie przesyłki z Aliexpres można śledzić. Jest to możliwe tylko w przypadku, kiedy jest to przesyłka rejestrowana. Jak to sprawdzić? To bardzo proste - Numer przesyłki składa się z liter i cyfr. Najczęściej na początku takiego numeru znajduje się literka R lub L. Jeśli w takim numerze występują tylko cyfry to znaczy, że przesyłka nie jest rejestrowana. Oznacza to, że nie będziesz wiedział co dzieje się z Twoim zamówieniem po opuszczeniu Chin..


Gdzie znajdziesz numer przesyłki


Numer przesyłki znajdziesz na swoim koncie Aliexpres w zakładce My Aliexpres -> My Orders, czyli moje zamówienia. Najpierw musisz oczywiście wejść na stronę Aliexpres.com.Z racji tego, że strona Aliexpres jest w dużym stopniu automatycznie przetłumaczona na język polski, śledzenie zamówienia z Aliexpres jest bardzo łatwe. Kiedy najedziesz na napis śledzenie zamówienia, zobaczysz numer przesyłki oraz to, gdzie jest paczka. Jeśli klikniesz w ten napis, zobaczysz dokładną drogę Twojej przesyłki, nazwę przewoźnika oraz przybliżony czas dostarczenia zamówienia. UWAGA! Śledzenie paczki jest możliwe dopiero po ok. 10-15 dniach od nadania przesyłki, a dane nie zawsze są aktualizowane na bieżąco.


Śledzenie przesyłek - Aliexpres


Najpopularniejszą i chyba najwygodniejszą stroną do śledzenia przesyłek z Aliexpres jest Alipaczka.plAlipaczka jest bardzo intuicyjna i zawiera wiele przydatnych rozwiązań, takich jak dodatek do wyszukiwarki, który pozwala na śledzenie przesyłki bezpośrednio na stronie Aliexpres. Co więcej, każdy wyszukiwany numer możesz zapisać, by później móc szybciej odnaleźć paczkę.Śledzenie przesyłek zagranicznych - Aliexpres


Alipaczka to jednak nie jedyna strona, która umożliwia Ci na śledzenie paczki Chin. Poczta Polska również daje swoim klientom możliwość śledzenia przesyłek zagranicznych Inne przydatne strona, polecane przez Aliexpres to http://www.17track.net/pl Natomiast inne popularne strony to: rosyjskojęzyczna witryna www.trackitonline.ru/ oraz www.r4v.pl/sledzenie Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z chińskim portalem zakupowym, koniecznie przeczytaj nasz poradnik, jak kupować na Aliexpres.

Chciałbyś zacząć kupować sprawdzone i polecane przedmioty z Alixpress? Szukasz inspiracji? Aliside to pierwszy tego typu serwis! Za pomocą jednego kliknięcia dołącz do społeczności Aliside i odkryj zalety kupowania z Chin online! Serwis umożliwi Ci kupowanie przedmiotów bezpośrednio od zaufanych chińskich sprzedawców. System ocen i komentarzy pozwoli Ci na kupowanie tylko sprzawdzonych przedmiotów.

Follow Us

Copyright © Aliside.com. All Rights Reserved. Created by Michał W.